Contacte

Si et vols posar en contacte amb nosaltres, pots fer-ho a través de la nostra oficina central, alguna de les nostres delegacions o fent servir el nostre formulari de contacte.

SEU
Barcelona
Direcció: C/ Floridablanca, 66-72
Població: Barcelona (08015)
Telèfon: 93 423 70 31
Fax: 93 423 18 95
E-mail: comunicacion@vsf.org.es

TERRITORIOS

Andalusia
Facultad de Veterinaria
Campus de Rabanales
Edificio Paraninfo
Carretera de Madrid, Km 5
14014 Córdoba
andalucia@vsf.org.es
957 218 668

Aragó
Facultad de Veterinaria
Miguel Servet, 177
50013 Zaragoza
aragon@vsf.org.es
976 76 16 11

Bolívia
Contacto: Rita Saavedra
Dirección: Calle Montevideo, 109
Edificio Eliana Piso 1 Zona Sopocachi
Teléfonos: / 591 - 2 - 2118553 / 2145536
Correo: bolivia@vsf.org.es

Illes Canàries
Facultad de Veterinaria
Transmontaña s/n
35416 Arucas (Las Palmas)
canarias@vsf.org.es
928 451113

Guatemala

(502) 24740217
(502) 77368606
(502) 77636484
centroamerica@vsf.org.es

Honduras
VSF-Honduras
Teléfono: (504) 2239-9699
honduras@vsf.org.es

Madrid
C/ Príncipe, 10 2º D
Población: Madrid (28012)
madrid@vsf.org.es

Navarra
Avenida Baja Navarra, 47
Población: 31002 PAMPLONA

navarra@vsf.org.es

Castella La Manxa

castilla.lamancha@vsf.org.es
925 67 10 61

Catalunya
C/ Floridablanca, 66-72
Barcelona (08015)
93 423 70 31
692 93 14 39
catalunya@vsf.org.es

Comunitat Valenciana
C/ Alegret, 10
Benimaclet (46020)
vsfvalencia@vsf.org.es
615 069 001

Euskadi
Colegio Vista Alegre
C/ Los Baños 35
48910 Sestao (Vizcaya)
euskadi@vsf.org.es
944 96 11 75 / 695 47 87 35

Galicia
galicia@vsf.org.es
986 732 545

Illes Balears

Colegio Oficial de Veterinarios
Cecili Metel 14, 2º
07003 Palma de Mallorca
illesbalears@vsf.org.es

RD del Congo
Contacte: David Pereira
Bureau VSF. Maison Katembo Kahehero, Q. Salongo.
2eme Clôture nº7 - Ville de Butembo / Kivu Norte / DRC
africa@vsf.org.es
+243 994 165 220 / +243 97 22 48 007 / +256 77 66 49 401

Uganda
Contacto: David Pereira
Bureau VSF. Maison Katembo Kahehero, Q. Salongo.
2eme Clôture nº7 - Ville de Butembo / Kivu Norte / DRC
africa@vsf.org.es
+243 994 165 220 / +243 97 22 48 007 / +256 77 66 49 401